مرکز تلفن تحت شبکه IP-PBX

Nasim IP-PBX

مرکز تلفن پرظرفیت و کم ظرفیت نسیم راهکاری مناسب جهت مهاجرت سیستم های سنتی به سیستم ویپ

سانترال سنتی یا مرکز تلفن ویپ؟

یکی از دغدغه های مدیران سازمان ها و مجموعه ها در خصوص راه اندازی سیستم های تلفنی سازمان از جمله مرکز تماس و مرکز تلفن، بررسی و انتخاب بین دو گزینه ی مطرح موجود است. یکی از این گزینه ها مراکز تماس سانترال و دیگری مراکز تماس ویپ یا نسل جدید است که برای خرید اولیه و یا بروزرسانی سیستم مطرح است.

مراکز تلفن سانترال سنتی شناخته شده و بسیار معمول هستند اما چند سالی است که گزینه دیگری به نام مرکز تلفن ویپ نیز جای خود را میان متخصصین و مشتریان باز کرده است. مثل خیلی از ابزارها و روش های قدیمی، اینترنت بار دیگر توانست با ارائه خدمات و امکانات ویژه نقش خود را در زندگی روزمره پررنگ تر کند. اگر تا چند سال پیش شبکه ها و مراکز تلفن در اثر حجم زیاد تماس های ورودی دچار اختلال می شدند یا ایجاد اولویت برای تماس مشتریان خاص وجود نداشت یا اینکه تنها راه انتقال تماس دایورت کردن بود امروزه به لطف تکنولوژی های نسل جدید و ویپ تقریبا هر انتظاری از یک مرکز تلفن دارید تنها چند کلیک با شما فاصله دارد.

چرا مرکز تلفن ویپ؟

سانترال های نسل جدید و یا به عبارتی مرکز تلفن تحت شبکه راهکار جایگزین جهت مهاجرت از سیستم های سنتی به سیستم های نسل جدید می باشد. بدین ترتیب سازمان هایی که چند صد یا حتی چندین هزار عضو دارند با راهکارهای موجود می توانند با کمترین هزینه به مخابرات نسل جدید وارد شوند. نسیم تلکام قبل از اینکه فروشنده این محصول باشد مشاور شرکت برای یافتن بهترین خدمات و امکانات است و بسته به نیاز و نوع مجموعه به شرکت ها سرویس ارائه می کند و از این راه مشتری را از پرداخت هزینه اضافی معاف می کند.

نسیم تلکام ضمن رعایت استاندارد های جهانی محصولاتی تماما ایرانی ارائه می نماید. از جمله این محصولات مرکز تلفن ویپ است که هم اکنون چند صد هزار شماره با این محصولات در حال استفاده از سرویس های بروز مخابراتی هستند.

مرکز تلفن تحت شبکه یا مرکز تلفن ویپ بطور کامل از قابلیت‌های سانترال های سنتی پشتیبانی می کند و علاوه بر آن دارای قابلیت‌های بسیاری می باشد که برخی از مهم ترین آن ها در ادامه ذکر شده است.

قابلیت های شاخص مرکز تلفن نسیم

  • پایداری، قابلیت اطمینان، انعطاف پذیری بالا و تعمیر نگهداری آسان
  • گزارشات مدیریتی و جامع بصورت آماری و نموداری با جزئیات
  • امکان راهبری سیستم های بزرگ و پیچیده بصورت گرافیکی
  • قابلیت پاسخگویی به تماس های بهمنی (تماسهای ناگهانی)
  • قدرت پردازشی بالا جهت پشتیبانی از حجم زیاد تماس
  • قابلیت پاسخگویی به تماس های خاص با اولویت بالا
  • قابلیت ضبط مکالمات و سرویس های افزوده مخابراتی
ساخت ایران

ساخت ایران

با کمال افتخار این محصول ساخت ایران می‌باشد.

پایداری بالا

نسیم تلکام این اطمینان خاطر را به شما میدهد که نگرانی بابت پایداری سرویس های راه اندازی شده نداشته باشید. تجربه و حمایت چند ده شرکت بزرگ را به همراه داریم.

تلفیق سیستم سنتی و ویپ

نسیم تلکام می تواند به شما راهکارهایی ارائه دهد که ضمن حفظ سیستم سنتی خود و تلفیق با سیستم های نسل جدید از امکانات آن بهره ببرید و هزینه های پروژه کاهش یابد.

کاهش هزینه

نسیم تلکام با ارائه راهکارهای فنی خاص می تواند هزینه های تمام شده پروژه های بزرگ و مرکز تلفن های پرظرفیت را بشدت کاهش دهد. ما آماده ارائه راهکار به شما هستیم.

ما تجربه کافی برای راه اندازی مراکز تلفن چند هزار شماره‌ای را داریم، به ما اعتماد کنید.

برخی از مشتریان این محصول

درخواست دمو و اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست دمو، فرم روبرو را تکمیل نمایید.
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

  • 7 + 51 =