نرم افزار مرکز تماس / کال سنتر

چرا باید از مرکز تماس استفاده کنیم؟

تعداد افرادی که در مجموعه ها وظیفه پاسخگویی به تماس های ورودی یا برقراری تماس های خروجی را دارند، ارتباط مستقیمی با حجم تماس ها دارد. در مجموعه ای که صد کارمند وظیفه برقراری تماس های تلفنی را به عهده دارند، حجم ارتباطات به صورت میانگین چندین هزار تماس در طول روز خواهد بود.

از این رو وجود مرکز تماس و مرکز تلفن که بتواند این حجم از مکالمات و تماس ها را مدیریت و پردازش کند، ضرورت می یابد. مرکز تماس نسیم، چیزی فراتر از یک سرویس بوده و با امکانات بسیار زیادی که در اختیار کاربرانش قرار می دهد، آن ها را شگفت زده می کند. تصور کنید در حالیکه که یک مشتری تماس میگیرد تمام اطلاعات و فاکتورهای سابقش از سیستم CRM که به نرم افزار نسیم تلکام ارتباط یافته روی نمایشگر اپراتور نمایش داده شود یا اینکه تماس مشتریان خاص بدون قرارگیری در صف به اپراتور یا کارشناس وصل شود و یا سیستم هوشمند منشی گویا اطلاعات لازم در مورد شرکت مانند آدرس یا ساعات کاری و شماره فکس یا قیمت یک محصول را با کمک وب سرویس برای افراد اعلام کند تا درصدی از ترافیک مجموعه حتی قبل از ارتباط با اپراتور کم شود.

نرم افزار مرکز تماس ویپ نسیم تلکام (سیموتل)

تمام این امکانات و بسیاری دیگر نمونه هایی از خدمات جالب توجه مرکز تماس ویپ برای مشتریان خود است. اما حتی اگر سرویسی مورد نیاز باشد که نسیم تلکام تعبیه نکرده باشد با برنامه نویسی ساده با یک زبان استاندارد، امکان گسترش و توسعه سیستم طبق نیاز شما به راحتی قابل دسترس است.

پایداری بالا

تنظیم آسان

امنیت بالا

پشتیبانی از تماس زیاد

مستندات کامل

ارتباطات یکپارچه

گزارشات کامل

وب سرویس جامع

پشتیبانی قوی

توسعه پذیری بالا

از داشتن سیستم تلفنی یکپارچه لذت ببرید

ما در طراحی مرکز تماس نسیم به این دغدغه ی مدیران سازمان ها توجه کرده ایم که به دنبال داشتن سیستمی یکپارچه هستند. از این روز وب سرویس مورد نظر کاربران، بصورت رایگان در اختیار آنها قرار می گیرد و امکان اتصال مرکز تماس نسیم به تمامی نرم افزارها از جمله CRM وجود دارد.

 1. 1
  تلفن گویا

  احتمالا برای شما هم پیش آمده که با سازمانی تماس گرفته اید و بعد از معرفی آن مجموعه از شما خواسته شده تا با گرفتن عددی مشخص، با بخش مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید. در این حالت، شما با یک تلفن گویا ارتباط برقرار کرده اید. در بسیاری از سازمان ها و مجموعه ها، داشتن سیستم های پاسخگویی تلفنی، نقش بسیار مهمی در بالا بردن میزان رضایتمندی مشتریان افزایش درآمد ایفا می کند. از مهم ترین مزایای داشتن سیستم پاسخگویی تلفنی برای مجموعه ها، صرفه جویی در زمان رسیدگی به درخواست مشتریان است. شما می توانید اطلاعاتی از قبیل: فعالیت شرکت، اطلاعات داخلی ها، ساعات کاری، آدرس و مشخصات کلی هر نوع اطلاعات دلخواه را به افراد ارائه کنید.

 2. 2
  طراحی سناریو تماس

  یکی از مهم ترین بخش های هر نرم افزار مرکز تماس، مربوط به طراحی سناریو می باشد. این قسمت همان گونه که از نامش پیداست به این موضوع اشاره می کند که در صورت تماس مشتری با تلفن های شرکت و دریافت اطلاعات مقدماتی و داخلی ها از تلفن گویا، بر اساس سناریویی که شما مشخص کرده اید، به بخش های مختلف متصل شده و با افراد مربوطه ارتباط برقرار کند. طراحی چارت در این سیستم بصورت بسیار ساده و بدون دانش برنامه نویسی انجام می پذیرد و برای تمامی کلیدهای تلفن قابل تعریف است. شما این امکان را دارید تا علاوه بر طراحی چارت سیستم مرکز تلفن برای بخش های مختلفن سازمان، با تعریف تقویم شمسی یا میلادی، تعریف بر اساس تاریخ، روز یا هفته، یا ساعات خاصی از روز، سناریو های متفاوتی را جهت پاسخگویی ایجاد نمایید. به عنوان مثال می توانید برای روزهای تعطیل سناریوی متفاوتی را برای پاسخگویی ایجاد نمایید. نکته ی جذاب دیگر اینکه، می توانید بر اساس شماره های خاص تماس گیرنده (به عنوان مثال مشتریان vip) نوع چارت بندی متفاوت تری را داشته باشید.

 3. 3
  ارائه گزارشات عملکرد

  یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های مرکز تماس، ارائه ی گزارشات سیستمی و تحیلی است که مخصوصا برای مدیران سازمان ها، اهمیت زیادی دارد. مرکز تماس قدرتمند می تواند گزارشاتی نظیر میانگین تعداد تماس های ساعتی، روزانه، هفتگی یا ماهانه ارائه کند. مدیران سازمانها از طریق دریافت گزارشاتی مانند تعداد تماس های موفق یا ناموفق و همچنین حجم تماس های پاسخگویی هر یک از داخلی ها، می توانند ارزیابی درستی از عملکرد هر یک از کارمندانشان داشته باشند. در صورتی که مدیران سازمان ها بدانند که بیشترین حجم تماس های ورودی، در چه ساعاتی از روز و برای دریافت چه نوع از خدماتی انجام می پذیرد، خواهند توانست با انجام اقدامات یا تعیین استراتژی های مشخص، بر کیفیت خدماتشان بی افزایند. ارائه ی گزارشات سیستم مرکز تماس علاوه بر مدیران، برای کارمندان نیز بسیار ارزشمند است. کارمندان واحد فروش به راحتی می توانند تماس های از دست رفته را شناسایی و پیگیری کنند یا شماره ی مخاطبانشان را بر اساس پیش شماره یا دسته بندی خاص در سیستم جست و جود کنند.

 4. 4
  مرکز تماس نرم افزاری

  در صورت راه اندازی مرکز تماس نسیم، سرور شما به عنوان یک PBX عمل می کند و می تواند امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار دهد. در این حالت شما علاوه بر داشتن کلیه ی امکانات سیستم های تلفن سانترال، از قابلیت های بیشمار دیگری نیز بهره خواهید برد. شما می توانید هر تعداد خطوط داخلی و شهری را بر اساس نیازتان تعریف کنید، وضعیت تمامی خطوط داخلی و شهری و دیجیتال را بصورت آنلاین مشاهده کنید و بر اساس نیاز کاربران برای آنها سطح دسترسی تعریف نمایید. در این سیستم امکان شماره گیری و مشاهده ی شماره تماس گیرنده از طریق کامپیوتر برای شما میسر است. در مرکز تماس نسیم، تعریف صف انتظار به همراه اعلام نوبت صف برای شما میسر است. از جمله قابلیت هایی که در جهت جلوگیری از سو تفاهمات یا بالا بردن کیفیت پاسخگویی کارمندان بسیار کاربردی است، امکان ضبط مکالمات مرکز تماس سازمان هاست. مدیران سازمان ها می توانند صدای تمامی کارمندان و مشتریانشان را بر اساس تاریخ و زمان یا نوع شماره ی تماس داشته باشند. اگر به دنبال چیزی فراتر از این هستید هم باید بگوییم که مدیران سازمانهایی که از مرکز تماس نسیم استفاده می کنند می توانند بصورت آنلاین تمامی مکالمات سازمان را هم مورد شنود قرار دهند.

 5. 5
  اپراتور خودکار

  اپراتور خودکار، همانگونه که از نامش پیداست به قابلیتی گفته می شود که در نرم افزار مرکز تماس وجود دارد و می تواند همانند یکی از کارمندان مجموعه ی شما به ایفای نقش بپردازد. با این تفاوت که چیزی به نام خستگی، ساعات کار زیاد یا اشتباه برایش معنا ندارد. این سیستم به این شکل تعریف شده است که بعد از برقراری تماس مشتری با سازمان و دریافت توضیحات راهنما از تلفن گویا، می تواند درخواست خود را که شامل اطلاع از مانده حساب، گردش حساب، اطلاعاتی همچون نمرات یا تاریخ برگزاری امتحانات، وضعیت آب و هوا، اوغات شرعی، نرخ ارز، وضعیت پرونده، رزرو نوبت، پرداخت قبض یا هر چیز دیگری را دریافت نماید. مرکز تماس تماس نسیم امکان اتصال به دیتا بیس هایی نظیر Access, SQL Server, Oracle  را داراست و در هر قسمت از سناریو چارت طراحی شده می تواند اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان سازمان قرار دهد. این سیستم می تواند مقادیر عددی، تاریخ، ساعت و سایر وضعیتها را بصورت پویا دریافت و قرائت کند

 6. 6
  ماژول ارسال پیام صوتی

  تمایل دارید با تعداد زیادی از مشتریان تماس بگیرید و آنها را در جریان موضوعی خاص قرار دهید؟ در صورتی که بخواهید این کار را بصورت دستی انجام دهید، وقت زیادی از شما گرفته خواهد شد. پیشنهاد ما به شما این است تا از ماژول ارسال پیام صوتی نسیم استفاده نمایید. این قابلیت به گونه ای طراحی شده است که بتوانید فهرست کاملی از مشتریانتان را در نرم افزار وارد نمایید و با انتخاب فایل صوتی دلخواه، اقدام به ارسال پیام نمایید. بعد از ارسال پیام صوتی، سیستم به شما گزارش کاملی از میزان تماس های موفق شنیده شده یا ناموفق ارائه می کند و بر اساس آن می توانید در جریان اطلاع رسانی سازمانتان قرار بگیرید. از جمله امکاناتی ماژول ارسال پیام صوتی می توان به تمامی شماره های ثابت و همراه، ارسال مجدد پیام در صورت مشغول بودن، زمان بندی ارسال بر اساس روز و ساعت و دریافت نظر سنجی اشاره کرد. ماژول ارسال پیام صوتی مرکز تماس نسیم از این جهت بسیار جذاب و کارآمد است که تمامی ارسال ها با شماره تلفن سازمان انجام می پذیرد و هیچ تفاوتی بین تماس تلفنی با ارسال پیام صوتی وجود نخواهد داشت.

ساخت ایران

ساخت ایران

با کمال افتخار این محصول ساخت ایران می‌باشد.

برقرای ارتباط با مشتریان، در یک پلتفرم واحد بنام سیموتل

کال سنتر / مرکز تماس به عنوان اولین محصول نسیم تلکام هم اکنون پاسخگوی چند ده مرکز اتفاقاتی (اتفاقات برق، آب، گاز و …)، سازمان و ارگان و همچنین شرکت های خصوصی می باشد و با شناخت کامل نیازهای کال سنتری راهکاری کامل و جامع ارائه نموده است.

مهمترین مزایای مرکز تماس نسیم تلکام چیست؟

ترجمه شده به چندین زبان زنده دنیا

فارسی

انگلیسی

عربی

ترکی

امکانات مرکز تماس و کال سنتر نسیم تلکام

 • امکانات کلی
 • گزارشات
 • ویرایشگر
 • وب سرویس
 • ماژول ارسال تماس
امکانات کلی

مانیتوریگ اپراتور ها
مانیتورینگ داخلی های
مانیتورینگ تماس های فعال
ایجاد و مدیریت داخلی
ایجاد و مدیریت ترانک
ایجاد و مدیریت صف
افزودن و ویرایش گروهی داخلی، ترانک و صف ها
قابلیت ورود و خروج اپراتور های در صف از طریق خط ویپ و سایت
بارگزاری فایل صوتی با اکثر فرمت های رایج (از قبیل wav ، mp3، ogg و غیره )
ایجاد لیست سیاه
ایجاد لیست سفید با قابلیت دسته بندی لیست ها
پشتیانی از کد های ویژه
پشتیبانی از ویس میل و مدیریت آن از طریق خط ویپ و سایت
گزارشات جامع کاربردی با قابلیت تکفکیکی بر اساس پارامتر های اساسی و مقایسه
دریافت گزارش بصورت فایل excel
بکاپ از فایل های صوتی متناسب با گزارش
ویرایشگر گرافیکی (پیاده سازی و مدیریت تماس در محیط کاملا گرافیکی و کاربر پسند)
سامانه تماس انبوه با قابلیت تعامل با داخلی ها و استفاده از تمام امکانات ویرایشگر

گزارشات

گزارشات سیستم
گزارشات صف
گزارشات کاربردی
گزارشات نظرسنجی به تفکیک دسته بندی نظرسنجی
گزارش کارکرد به تفکیک روز
گزارش کارکرد به تفکیک ساعت های شبانه روز
گزارش کارکرد به تفکیک صف ها
مقایسه وضعیت کاربر در صف های مختلف
گزارش گیری از تماس های سیاه
گزارش گیری از تماس های بهمنی
فیلتر گزارشات بر اساس زمان مکالمه یا انتظار
گزارش تماس های ورودی سیستم
گزارش تماس های خروجی سیستم
مقایسه تماس های ورودی و خروجی سیستم
گزارش تماس های بازگشتی به سیستم
گزارش میزان تکرار تماس ها
گزارش اثربخشی تماس های صف
گزارش مقایسه کاراریی صف ها
گزارش تفکیک تماس ها بر اساس پیش شماره
گزارش تفکیکی تماس های ورودی بر اساس کانال های ورودی
گزارش تفکیکی تماس های خروجی بر اساس کانال های خروجی
قابلیت کزارش گیری بر اساس گروه های کاربری تعریف شده

ویرایشگر

پیاده سازی کلیه برنامه های کاربردی VoIP در قالب کامپوننت های گرافیکی
IncomingRoute
Outgoingroute
IVR
Extension
Queue
قابلیت تنظیم آپشن های هر کامپوننت در محیط ویرایش گر
قابلیت صفحه بندی DialPlan با توجه به تفکیک پذیری آن (ورودی سیستم، خروجی سیستم و ….)
قابلیت کدنویسی استریسک در محیط هوشمند تحت وب برای حرفه ای ها (CustomPlan)
قابلیت مشاهده تغییرات انجام شده در ویرایشگر
قابلیت بازگردانی تغییرات
قابلیت اجرای AGI در ویرایشگر
قابلیت اطلاع برخی از کامپوننت ها به نرم افزار جانبی (مانند CRM) برای ایجاد تعامل
قابلیت مدیریت تمای های ایجاد شده در سامانه تماس انبوه

وب سرویس

ارسال کلیه رویداد ها به سمت CRM
قابلیت ورود و خروج به صف از طریق API
قابلیت انتقال کاربر به حالت استراحت و برعکس
دریافت فایل های صوتی
ایجاد کمپین و ویرایش آن

ماژول ارسال تماس

ایجاد ترانک مجازی
تعریف ظرفیت برای ترانک های مجازی
تعریف حافظه کش داخلی باری ترانک برای کارایی بهتر سیستم
زمان بندی برای دوره فعالیت هر ترانک
ایجاد تماس انبوه برای داخلی ها
ایجاد تماس انبوه برای شماره های خارج از سیستم (شماره های شهری و ...)
ایجاد کمپین و مدیریت کمپین ها
قابلیت تعریف زمان شروع و پایان برای کمپین ها
قابلیت اختصاص فایل صوتی برای کمپین
قابلیت اتصال کمپین به ویرایگر برای مدیت بهتر و تعاملی تماس ها
قابلیت نظرسنجی برای کمپین با استفاده از قابلیت های ویرایشگر
قابلیت گروه بندی و ایجاد دفترچه تلفن
دریافت گزارشات کمپین ها
امکان متوقت کردن کمپین و ارسال مجدد آن
امکان کنسل کردن کمپین در هر زمان
امکان ارسال مجدد کل کمپین
امکان ویرایش کمپین

چرا مرکز تماس نسیم تلکام؟

 1. 1
  چرا باید برای مرکز تماس هزینه کنم؟

  همانطور که میدانید نرم افزار های رایگانی هستند که می توانید استفاده کنید. نسیم تلکام کال سنتری با پایداری بالا و امکانات فراوان تولید کرده است که مورد استفاده بسیاری از سازمان ها و مراکز اتفاقاتی قرار دارد و از آن پشتیبانی میکند.

 2. 2
  چرا باید کال سنتر نسیم تلکام را انتخاب کنم؟

  نسیم تلکام کال سنتری با پایداری بالا و امکانات فراوان تولید کرده است که مورد استفاده بسیاری از سازمان ها و مراکز اتفاقاتی قرار دارد و از آن پشتیبانی میکند.

 3. 3
  مشکلات فعلی سیستم تلفنی من حل می شود؟

  نسیم تلکام کال سنتری با پایداری بالا و امکانات فراوان تولید کرده است که مورد استفاده بسیاری از سازمان ها و مراکز اتفاقاتی قرار دارد و از آن پشتیبانی میکند.

0 +
سال فعالیت
0 +
ماژول مختلف
0 +
کال سنتر فعال
0 +
تماس در ساعت

اگر به دنبال نرم افزاری با محیطی کاربر پسند و به دور از مسائل پیچیده و تحلیلی هستید ...

مرکز تماس نسیم با بهره مندی ار رابط گرافیکی زیبا و پشتیبانی از زبان فارسی، انگلیسی، عربی، آذری بصورت همزمان، شرایطی را ایجاد کرده تا کاربران، بدون دانش برنامه نویسی یا تخصص خاص، امکان استفاده از آن را بر اساس نوع نیازشان داشته باشند. این نرم افزار در بسیاری از سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها، مجموعه ها، فروشگاهها و … نصب موفقیت آمیزی داشته و دایره کاربران آن را بسیاری از افراد از جمله مدیران، کارمندان، منشی ها، کارشناسان فروش، خدمات و حتی مسئولین بخش اطلاعات، حراست و نگهبانی مجموعه ها تشکیل می دهند.

برخی از مشتریان مرکز تماس ما

درخواست مشاوره و دمو

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست دمو، فرم روبرو را تکمیل نمایید.
همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.